Sevgilinizle hayatlarınızı birleştireceğiniz düğün gününüzün tüm detaylarıyla kusursuz olmasını ister misiniz?

Beklentilerinizin tümünün gerçeğe dönüşeceği unutulmaz bir düğün için Sheri Event ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Yüzünüzdeki tebessümün kaynağı olmak için çıktığımız hizmet yolculuğumuzda daima başarılarımızı kanıtlayan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir ekibiz. Şimdi de hünerlerimizi sizin düğününüzün hazırlıklarını yaparken sergilemek istiyoruz.
İstanbul organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Sheri Event markasıyla bugüne kadar pek çok çiftin düğün, kına gecesi ve nişan gibi organizasyonlarının hazırlıklarını yapan bir ekibiz.

Profesyonel kadromuzla ihtiyaçlarınız, zevkleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda A’dan Z’ye düğününüze dair her şeyi planlıyoruz. Size sadece iyi vakit geçirmek ve sevdiklerinizden gelen tebrikleri kabul etmenin kalacağı bir eğlence vaat ediyoruz.

Düğünden önce sizinle mutlaka bir araya gelerek nasıl bir organizasyon istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekleri sizinle paylaşıyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda gerek moda olan trendleri gerekse de düğün mekanınızın iç dizaynı doğrultusunda hazırlıklarımızı yapıyoruz. Kullanılan aksesuarlardan, kumaşlara kadar aklınıza gelen her adımda önce fikrinizi alıyoruz, daha sonra uyguluyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler tercih ederek şık ve zengin bir görüntü elde ediyoruz.

Demo masa örneği sunarak önceden masaların dizaynlarının nasıl görüneceğini beğeninize sunuyoruz. Değişiklik yapmak istediğiniz tüm detayları çekinmeden bizimle paylaşabiliyorsunuz. Sizin içinize sinen detaylar bizim için önemli olduğundan talepleriniz doğrultusunda kişiye özel konseptler oluşturuyoruz. Müzik sistemlerinden, sanatçılara, pasta ikramından, servis elemanı teminine kadar her ayrıntıyı sizin yerinize ayarlıyoruz.

Siz de Bağdat Caddesinde hizmet veren Sheri Event’in ayrıcalıklarla dolu imkanlarından yararlanmak isterseniz, fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.